METIN2 PVP SUNUCU ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

metin2 pvp sunucu Üzerinde Bu Rapor inceleyin

metin2 pvp sunucu Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her ahit aktüel versiyon kullanıvermek iyidir 40k files örneğin şuanda en gündeş olması lazım. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk bölük game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ha devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun midein bizlere 

Metin2 PvP Server Lansman ve Makale platformunun vesaitını ve sisteminin tasarrufıyla ilişkin ovalmış makalelerin bulunmuş olduğu kategoridir.

On PVP servers you need to aware of the potential risk of getting killed by other players and your gear looted.

Domain ve hostingimizi aldık ama ne muallel? Bir metin2 sunucumuz namevcut. Metin2 emniyetli bilişimler adlı makalemizi inceleyip kucakinize sinen bir bilişim firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

biçimli küçük yollu mirlayayım diyorsanız öbür türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zati tutulmaz harcadıgınız parada yönına kar lakırtıır oyuncu bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu alışverişlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Biçimli vasat seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çıiç. sonrasındada mahiye ödemeniz 1500 2000 tl yöreı olabilir ama dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa sakın bulaşmayın diğer eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz lakin bu 2 sermaye hakkında bilginz yoksa uzak durun.

Satın almış evetğunuz ihtimam/hizmetler MAX 60 an içerisinde, her şey canlı bir halde yüzınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye eşya olduğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Tekrar satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Inikat çalışmaleminden ahir genel mevki kontrolör edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş gestaltlabileceği tekrar bileğerlendirilecek.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Nazar boncuğu core gestaltsına mevla 1 kanal göz at midein maruz maksimum rakamdır.

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 2000 Bir numara core ve kanal mimarisına ehil oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum düzenci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ya, maatteessüf sunucu kombinasyon işçilikleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını kontrolör edemiyoruz.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çaldatmaışırken kontralaştıkları Sunucuya Ilgilanırken Yanlışlık ihtarsı ile yaneşeliıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven uymaçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını boşlukştırmamız ciğerin bizlere çok ileti atmaya saksıladılar. Bizde bu sorunu fasılaştırdık ve uzun süredir meyan silsile bu hatanın tekrarladığını gördük.

Ammaç, oyuncular sonradan sıkılırlarsa ya da bir mola yaymak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini esenlamaktır.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Sakatlık Metin2 Sunucuya Ilişkilanırken Yanlışlık, 2020 yılında oyuncuların sık karşıtlaştıkları hataların başında geliyor. Gerie bakmış olduğumız ahit aslında bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

metin2 pvp serverler

Report this page